Remis PSG z AS Monaco

W ostatniej kolejce ligi francuskiej Paris Saint-Germain podejmowało na  Parc des Princes zespół AS Monaco. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów 1:1.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Autorem bramki w 81. minucie z rzutu karnego był Edinson Cavani. Dopiero w 91. minucie Bernardo Silva doprowadził do wyrównania.

„Biorąc pod uwagę fakt, że przegrywaliśmy 1:0, remis nie jest złym wynikiem, ale oczywiście przyjechaliśmy tutaj szukając trzech punktów. Już trzeci raz grałem ze swoją drużyną na tym stadionie. Wcześniej zdecydowanie więcej broniliśmy się, niż atakowaliśmy. W tej potyczce to wszystko było bardziej zrównoważone – powiedział szkoleniowiec Monaco Leonardo Jardim dla ligue1.com