Remis Pogoni z Wisłą Płock

W poniedziałkowym spotkaniu 24. kolejki polskiej Lotto Ekstraklasy Pogoń Szczecin na własnym obiekcie podejmowała zespół Wisły Płock. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Pierwszą bramkę w 42. minucie zdobył zawodnik gości Przemysław Szymiński. Wynik meczu wyrównał obrońca Portowców Jarosław Fojut.

„Zabrakło koncentracji w pierwszej części meczu. Najlepiej by było, gdybyśmy zagrali pierwszą połowę, tak jak drugą. W pierwszych połowach meczów poprzedniej rundy było podobnie . Może nie w takim stopniu jak teraz, bo to już kolejny mecz z rzędu, w którym tracimy pierwsi bramkę. Koncentracja jest bardzo ważna, zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Łańcuszek błędów zaczyna się u samej góry i schodzi do dołu.  Bramki, które padają ze stałych fragmentów są albo przypadkowe albo bardzo trudno jest je wybronić. Wisła Płock ma bardzo dobre stałe fragmenty gry. Wiedzieliśmy o tym, ale nie udało nam się temu zapobiec” – powiedział po meczu obrońca Pogoni Jarosław Fojut na łamach pogonszczecin.pl