Wygrana Miedziowych w Pucharze Polski

W zmaganiach 1/16 Pucharu Polski Zagłębie Lubin na własnym obiekcie podejmowało zespół Jagiellonii Białystok. Spotkanie zakończyło się wygraną tych pierwszych 2:1.

Pierwszą bramkę w 34. minucie strzelił Arkadiusz Woźniak. Prowadzenie zespołu z Lubina podwyższył w 63. minucie Łukasz Janoszka. Honorowe trafienie dla Jagiellonii padło dopiero w doliczonym czasie gry. Jego autorem był Arvydas Novikovas. Tym samym podopieczni trenera Ireneusza Mamrota pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski.

Dzisiaj, podobnie jak w niedzielę, zabrakło nam szczęścia. Do czerwonej kartki dla Kwietnia graliśmy nieźle. Szkoda, bo nasz zawodnik wykazał się brakiem odpowiedzialności. Na pewno nie zasłużyliśmy dzisiaj na porażkę” – powiedział trener Ireneusz Mamrot po przegranej batalii z Zagłębiem dla jagiellonia.pl