Ważne zwycięstwo The Blues

Londyńska Chelsea w meczu angielskiej Premiership podejmowała na Stamford Bridge zespół Watfordu. Po emocjonującym meczu podopieczni Antonio Conte wygrali 4:2.

Już w 12. minucie Chelsea wyszła na prowadzenie po pięknym golu Pedro. Do wyrównania tuż przed przerwą doprowadził Abdoulaye Doucoure. Po zmianie stron to goście zdobyli bramkę. Jej autorem był Roberto Pereyra. The Blues nie zamierzali jednak się poddać i po dwóch golach Michy’ego Batshuayi’a i jednym trafieniu Cesara Azpilicuety przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

„Dobry charakter, odpowiedni duch i chęci aby walczyć i starać się o wygraną – muszę pochwalić swoich zawodników, ponieważ to nie było łatwe. Kiedy nie jesteś przyzwyczajony do sytuacji, w której przegrywasz dwa mecze z rzędu, to nie jest ci łatwo” – ocenił sobotni mecz trener Chelsea, Antonio Conte dla chelseafc.com