Bayern lepszy od Celticu

Celtic Glasgow na własnym obiekcie podejmował zespół Bayernu Monachium w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Pierwsze trafienie dla gości zaliczył przed przerwą Kingsley Coman. Celtic wyrównał stan meczu po golu Calluma McGregora. Wynik spotkania ustalił Javi Martinez.

Ta atmosfera na Celtic Park jest czymś czego nie doświadczasz zbyt często. Musisz nieco radować się tym. Nie było dziś łatwo. Trzeci mecz w przeciągu 6 dni. Musieliśmy rotować i w dodatku ciężko grało się bez napastnika. Nie mogę doczekać się przerwy reprezentacyjnej, to będzie dla mnie moja pierwsza przerwa. Mieliśmy drobne problemy, ale poradziliśmy sobie z nimi bardzo dobrze. Atmosfera była naprawdę niewiarygodna, kibice byli wspaniali. Dziękuję za aplauz kibiców Celtiku, kiedy schodziłem z boiska” – powiedział po meczu pomocnik Bayernu, Arjen Robben dla Sky Sports