Sensacja. Celta Vigo wygrywa z FC Barceloną!

Do sporej sensacji doszło podczas ostatniego niedzielnego spotkania 7. kolejki hiszpańskiej La Liga. Faworyzowana Barcelona przegrała po emocjonującym meczu z Celtą Vigo 3:4.

Duma Katalonii już po 33. minutach pierwszej połowy przegrywała 0:3. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Autorami kolejnych trafień byli :Sisto 21′,  Aspas 31′, Mathieu (sam.) 33′.

Po zmianie stron popularna Blaugrana wzięła się do odrabiania strat i już w 64. minucie po trafieniach Pique oraz Neymara było 2:3. Gdy wydawało się, że kwestią minut jest kolejny gol dla Barcelony, w 77. minucie po fatalnym błędzie Ter Stegena Hernandez zdobył czwartą bramkę dla Celty. Dumie Katalonii wystarczyło czasu już tylko na jedno trafienie Gerarda Pique  i mecz zakończył się nieoczekiwanym zwycięstwem gospodarzy.