Remis w hicie Ligue 1

Do szlagierowego pojedynku doszło w hicie francuskiej Ligue 1. Zespół Paris-Saint Germain podejmował na własnym obiekcie OGC Nice. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Po pierwszych 45. minutach to zawodnicy gości prowadzili 2:0. Pierwszą bramkę strzelił pięknym strzałem z rzutu wolnego Wylan Cyprien. Podwyższył już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Alessane Plea. Po zmianie stron PSG musiało zaatakować. Zawodnicy trenera Emery’ego za sprawą dwóch bramek Edinsona Cavaniego doprowadzili do remisu. Grzegorz Krychowiak rozegrał pierwsze 45. minut.

Wynik do przerwy nie był dla nas dobry, ale zostaliśmy nagradzani w drugiej połowie. Daliśmy z siebie wszystko, byliśmy cierpliwi i wróciliśmy do gry. Nice oddało dwa strzały na naszą bramkę i zdobyło dwa gole, ale taka jest piłka. Trudno. Rozmawialiśmy sporo w przerwie meczu i powiedziałem zawodnikom, że musimy pokazać więcej serca.Nie jestem zadowolony z wyniku, ale jestem zadowolony z tego jak graliśmy i walczyli  moi zawodnicy. T było pozytywne tego wieczoru” – powiedział po spotkaniu szkoleniowiec PSG  Unai Emery  na oficjalnej stronie internetowej paryskiego klubu.