Chelsea wciąż liderem

Chelsea Londyn w meczu 15. kolejki angielskiej Premier League podejmowała na Stamford Bridge zespół West Bromwich Albion. The Blues zwyciężyli 1:0.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i po 45. minutach na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. W drugiej części meczu szalę zwycięstwa udało się przechylić drużynie Antonio Conte. Diego Costa po indywidualnej akcji 76. minucie pokonał golkipera gości i ustalił wynik meczu.

” Chcę widzieć właśnie tak grającą swoją drużynę – charakterną i zmotywowaną. Oczywiście, wolałbym szybciej zdobyć gola i przejąć inicjatywę, ale wiem, że w lidze angielskiej nie jest to łatwe. Pracujemy i taktycznie i fizycznie po to, aby do końca pojedynku grać z dużą intensywnością, dużo biegać i stwarzać presję na przeciwniku” – powiedział szkoleniowiec gospodarzy Antonio Conte na łamach portalu ASInfo.com