Genoa pokonuje Milan

W jedynym wtorkowym meczu 13. kolejki włoskiej Serie A CFC Genoa podejmowała na własnym obiekcie AC Milan. Mecze zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0.
Faworytem meczu był AC Milan. Zawodnicy trenera Montelli zanotowali ostatnio serię trzech ligowych zwycięstw. Jednak CFC Genoa nie była zbyt gościnna. Już w 11. minucie Ninkovic pokonał Donnarummę. Wynik 1:0 utrzymywał się do 80. minuty, kiedy to Kucka strzelił samobójczą bramkę. Wynik meczu ustalił Pavoletti.

„W pierwszej połowie tempo naszej gry było zbyt wolne „ – powiedział trener gości na łamach portalu fourfourtwo.com. „Po zmianie stron gra mojego zespołu znacznie bardziej mi się podobała. Nie chcieliśmy przegrać i próbowaliśmy walczyć o korzystny wynik, ale czerwona kartka sprawiła, że sprawy mocno się skomplikowały”- dodał Montella.