Inter lepszy od Lazio

Inter Mediolan w meczu 18. kolejki włoskiej Serie A podejmował na  Stadio Giuseppe Meazza zespół Lazio Rzym. Gospodarze zwyciężyli 3:0.

Po pierwszej połowie na tablicy świetlnej widniał bezbramkowy remis. W drugiej połowie zawodnicy z Mediolanu nie pozostawili złudzeń, kto tego dnia był lepszy. Za sprawą Banegi i dwukrotnie Icardiego podopieczni Stefano Pioliego  zainkasowali trzy punkty.

” Ta wygrana była bardzo ważna dla Interu. Ostatnio gramy coraz lepiej i powoli pniemy się w tabeli Serie A. Mecz z Lazio nie był łatwy. To bardzo mocny przeciwnik, ale dziś to nam szczęście dopisało. Graliśmy bardzo dobrze i zasłużyliśmy na to zwycięstwo” – powiedział po spotkaniu strzelec pierwszej bramki Ever Banega na łamach portalu inter.it