Pogoń wygrywa z Legią

W 12. kolejce Lotto Ekstraklasy Pogoń Szczecin podejmowała na własnym obiekcie Legię Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy.

Na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie nie zabrakło sportowych emocji. Już w 7. minucie wynik spotkania otworzył Adam Frączczak. Odpowiedź gości przyszła w 24. minucie, kiedy to piękne podanie Odjidja-Ofoe wykorzystał pewnym strzałem Radović. Jednak na przerwę w lepszych nastrojach schodzili goście, po kolejnej bramce Frączczaka. 29-latek zagrał bardzo dobre spotkanie.  Po zmianie stron najpierw dla Pogonii bramkę zdobył Rafal Murawski, a chwilę później Radović strzelając gola na 3:2 ustalił wynik spotkania.

Legia po tej porażce zajmuje dopiero 11 miejsce w tabeli. Pogoń natomiast jest na 9-tej pozycji w tabeli Lotto Ekstraklasy.