Remis Manchesteru United w Lidze Europy

FK Rostów w meczu 1/8 Ligi Europy podejmował na własnym obiekcie zespół Manchesteru United. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Pierwszą bramkę w 35. minucie zawodnik gości Henrikh Mkhitaryan. Do wyrównania w drugiej połowie meczu doprowadził Aleksandr Bukharov.

„Staraliśmy się wygrać ten mecz. Być może zabrakło nam koncentracji na początku drugiej połowy. Graliśmy na tyle dobrze, na ile się dało na tym boisku. Nie chcę nawet wspominać o murawie, ponieważ dla obu zespołów była okropna. To nie było interesujące spotkanie, ale naprawdę się staraliśmy. Taki jest futbol. Prowadzenie 1:0 nie ma znaczenia, musisz być przygotowany na wszystko. Popełniliśmy błąd i straciliśmy gola, jednak nie chcemy o tym rozmawiać, ponieważ czeka nas jeszcze rewanż na Old Trafford.  Pierwsza połowa była spokojniejsza. Poza bramką nie wydarzyło się nic ciekawego. Cieszę się, że trafiłem do siatki i prowadziliśmy. Później jednak rywale wyrównali i wszystko się zmieniło” – stwierdził po meczu strzelec bramki dla Czerwonych Diabłów Henrikh Mkhitaryan na łamach BT Sports.