Sergio Ramos znów ratuje Real

W meczu 15. kolejki hiszpańskiej Primera Division Real Madryt zagrał z Deportivo La Coruna. Gospodarze wygrali 3:2 po emocjonującym meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części meczu natomiast działo się dużo więcej. W 50. minucie pięknym uderzeniem zza pola karnego Alvaro Morata wyprowadził ekipę Królewskich na jednobramkowe prowadzenie. Jednak La Coruna się nie poddawała i kolejno w 63. i 65 za sprawą Joselu strzeliła dwie bramki.

Szkoleniowiec Realu Zinedine Zidane przeprowadził kilka zmian w drugiej części. I to własnie okazało się strzałem w dziesiątkę. Bowiem w 84. minucie wprowadzony Mariano Diaz wyrównałstan meczu. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, niezawodny w takich sytuacjach Sergio Ramos strzałem głową ustalił wynik meczu na 3:2 dla ekipy z Madrytu.