Wygrana Legii w Szczecinie

Pogoń Szczecin w 15. serii gier polskiej Lotto Ekstraklasy nie zdołała pokonać na własnym boisku Legii Warszawa. W niedzielny wieczór to podopieczni Romeo Jozaka wygrali 3:1 i zainkasowali komplet punktów.

Pierwszą bramkę zdobył jeszcze przed przerwą zawodnik gości, Łukasz Broź. Wynik meczu podwyższył Thibault Moulin, a trzecia bramka dla Legii to samobójczy gol Lashy Dvaliego. Honorowe trafienie dla Pogonii zaliczył Kamil Drygas.

„Cieszymy się z trzech punktów. To nie był nasz dzień i nie graliśmy tego, co potrafimy. Przez pierwsze 30 minut mieliśmy problem i nie ma co tego ukrywać. Musimy nad tym po prostu pracować, ale dzisiaj udało się wygrać” – powiedział golkiper Legii, Arkadiusz Malarz po meczu z Pogonią Szczecin na łamach legia.com