Fenerbahce rozbite na Old Trafford

W jednym z najciekawszych meczów 3. kolejki Ligi Europy Manchester United na swoim stadionie podejmowało Fenerbahce SK. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3:0.

Pierwsze dwa kwadranse nie przyniosły goli. Jednak najpierw w 31. minucie, a później w 34. minucie meczu sędzia Bastien podyktował dwa rzuty karne dla gospodarzy, które kolejno wykorzystali Pogba i Martial. Gdy wydawało się, że pierwsza część spotkania zakończy się dwubramkową przewagą Czerwonych Diabłów, Paul Pogba niewiarygodnym uderzeniem ustalił wynik pierwszej polowy na 3:0.  Tuż po przerwie uderzeniem zza pola karnego Lingard podwyższył wynik meczu. Turecki klub było stać w tym meczu tylko na gola honorowego, którego w 83. minucie zdobył były piłkarz Manchesteru Robin van Persie.

Manchester United po tym spotkaniu zajmuje 1. miejsce w swojej grupie Ligi Europy. Fenerbahce natomiast plasuje się na 3. lokacie.