Kolejne trafienia Cristiano Ronaldo

Real Madryt w meczu 25. serii gier hiszpańskiej La Liga podejmował zespół Deportivo Alaves. Królewscy okazali się lepsi i pewnie zwyciężyli 4:0.

Dwie bramki dla Mistrzów Hiszpanii zdobył Cristiano Ronaldo. Po jednym trafieniu dołożyli Gareth Bale oraz z rzutu karnego Karim Benzema.

” Choć po końcowym wyniku mogłoby się wydawać, że to był łatwy mecz, to wcale tak nie było. To było trudne spotkanie, przede wszystkim pierwsza połowa, w której nie mogliśmy znaleźć drogi do bramki. Potem jednak strzeliliśmy gola i bardzo dobrze rozpoczęliśmy drugą połowę. Kluczem był pierwszy gol, dzięki niemu świetnie weszliśmy w drugą część spotkania. Później nadeszły kolejne trafienia, graliśmy bardzo dobrze z tyłu i co ważne, udało nam się zachować czyste konto” – ocenił sobotni występ zawodnik Realu, Mateo Kovačic dla bernabeudigital.com.