PSG nie dało szans Bodreaux

Girondins Bordeaux w meczu 25. kolejki francuskiej Ligue 1 podejmowało na własnym stadionie zespół Paris Saint-Germain. Mecz zakończył się pewną wygraną gości aż 3:0.

Pierwszą bramkę już w 6. minucie zdobył Edinson Cavani. W 40. minucie wynik meczu podwyższył Angel Di Maria. Ostatnia bramka dla paryżan była również autorstwa Cavaniego.

Wygrana z Bordeaux jest bardzo ważna, ponieważ w dalszym ciągu kontynuujemy naszą mocną serię w Ligue 1. Pracujemy bardzo ciężko, aby być jeszcze bardziej spójnym i zgranym zespołem. Jesteśmy szczęśliwi, bo to zwycięstwo jest ważne dla drużyny. Musimy pozostać na tym torze i grać tak w kolejnych spotkaniach” – stwierdził po meczu strzelec dwóch bramek Edinson Cavani dla  PSGKP.