Remis Chelsea z pierwszoligowcem

Norwich City FC na Carrow Road podejmowało w ramach rozgrywek Pucharu Anglii zespół Chelsea Londyn. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali. Rewanżowe spotkanie obu drużyn odbędzie się 16. stycznia na Stamford Bridge.

„Nie było łatwo, ale staraliśmy się wygrać. Wiedzieliśmy bardzo dobrze przed meczem, że będzie bardzo ciężko. Kiedy grasz w tych rozgrywkach, to jest bardzo trudno, zwłaszcza na wyjeździe. Mecz był dla nas bardzo ciężki, zwłaszcza pierwsza połowa. Mieliśmy problemy w ofensywie, wyglądało to słabo. W drugiej połowie staraliśmy się zagrać lepiej. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji podbramkowych. Ogólnie uważam jednak, ze Norwich zasłużył na rozegranie powtórki na Stamford Bridge. Bardzo dobrze bronili i pokazali, że są dobrze zorganizowani. Ja muszę pochwalić swoich zawodników za poświęcenie. Szkoda, ponieważ chcieliśmy wygrać, a zamiast tego rozegramy jeszcze jeden mecz” – powiedział po meczu trener gości, Antonio Conte dla AS Info.